Resmi İhale Bülteni
Resmi İhale Bülteni Com

®  Abonelik Ücretleri 
®  Hesap Numaraları 
®  Abonelik İşlemleri 
®  Abonelik Sözleşmesi 
   ®  Banka Havalesiyle Başvuru 
®  Posta Çeki Havalesiyle Başvuru 
®  Kredi Kartıyla Başvuru (7/24) 
®  Abonelik Yenileme Formu (7/24) 
Ana Sayfa Hakkımızda Neden Biz? Hizmetlerimiz Örnek İhale İhale Takvimi İHALELER   RSS  İhale Sonuçları İhale Arşivi İletişim

01 Ağustos 2014
Cuma
Abone Login
Kullanıcı Adı

Şifre

Resmi İhale Bülteni
Üniversiteler Mah.
1596.Cad. Kuluçka Mrk.
Biyoref Binası No:63
1.Kat No:2 Beytepe
Ankara / Türkiye
Telefon
90-312-2270558
Faks
90-312-2270553
MasterCard Visa
Sitemizde güvenli iletişim için SSL sertifikası yüklenmiştir.
SSL Sertifikasını İncele

 Arşivdeki İhale Detayı   ( 862239 )
    Geri Git    Aşağı Git
İhale Şehriİzmir 
İş Şehriİzmir 
KurumFoça Deniz Üs Komutanlığı
İşin Adı/Konusu/CinsiEfes-13 Tatbikatı Ve Hazırlıkları Kapsamında Kimyasal Portatif Tuvalet Temizliği Hizmeti Alınacaktır
İhale Tarihi11.04.2013 14:00
İhale UsulüDoğrudan Temin 
Dosya No

İhale Metni
İhale Dosya Nu. 2013-11
İşin Konusu / Malzeme Cinsi EFES-13 TATBİKATI VE HAZIRLIKLARI KAPSAMINDA KİMYASAL PORTATİF
TUVALET TEMİZLİĞİ HİZMETİ., HİZMET ALIM
İlan Kategorisi HİZMET ALIMI
İşin Tanımı / Kısım ve Malzeme Miktarı 2 kalem malzeme
İhtiyaç Sahibi Birlik
Ödemeyi Yapacak Saymanlık
Satın Alma Komisyonu Tel. Tel:2328121522DEN1770-72 Fax:(232) 812 7318
FOÇA DZ. ÜS SATINALMA KOMİSYON BŞK.LIĞI
Muayene Komisyonu
İşin Yapılacağı Şehir İZMİR IZMIR
İhale Tarihi *
İhale Saati *
İlan Edilme Tarihi *
İhale Türü Hizmet Alımı
İhale Yöntemi 4734 - Dogrudan Temin (Madde 22)

Ek Döküman
  T.C.
DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
FOÇA DENİZ ÜS KOMUTANLIĞI
SATINALMA KOMİSYON BAŞKANLIĞI

1. AMFIBI DENIZ PIYADE TUGAY K.LIGI'ınca ihtiyaç duyulan aşağıda cins ve miktarı yazılı malzemeler/hizmetler 4734 Sayılı Kanunun 22 nci maddesi (d) bendi kapsamında DOĞRUDAN TEMİN yöntemiyle satın alınacaktır.

 2.  ``EFES-13 TATBİKATI VE HAZIRLIKLARI KAPSAMINDA KİMYASAL PORTATİF TUVALET TEMİZLİĞİ HİZMETİ ALIMI`` ile ilgili sozlesme yapılacak , teminat alinmayacaktir.

 3. Ödeme, malın teslimini takiben ve kabulü halinde en kısa sürede ve bir kerede AMFIBI DZ.P.TUGAY K.LIGI'nın düzenlediği ödeme evrakları ile Foça Mal Müdürlüğü saymanlığı tarafından yapılacaktır. Fatura bedeli üzerinden 2,465 (%0,948 damga vergisi, %0,569 karar damga vergisi, % 0,948 sozlesme damga vergisi) damga vergisi kesilecektir.

 4. İhtiyaç duyulan malzemelerin tümüne teklif verilecektir. Kısmi teklifler kabul edilmeyecektir. Komutanlığımız belirtilen malzeme/mazlemeleri hangi firma/firmalardan alacağı konusunda serbesttir.

 5.  Yüklenici, teslim ettiği malın *** süre içerisinde evsafını kaybetmesi halinde, evsafını kaybeden malı yenisi ile değiştirme garantisi verecektir. Yüklenici, teklif formunu imzalamak suretiyle bu hususu kabul etmiş sayılacak olup, fatura tarihi garanti süresi başlangıç tarihi kabul edilecektir.

 6. Malzemeler, AMFIBI DENIZ PIYADE TUGAY K.LIG'ınca siparişin verilmesini müteakip (Ek Birim Fiyat Cetvelinde Belirtilen Tarihlerde) takvim günü içinde, bu sürenin resmi tatile uğraması halinde takip eden ilk iş günü saat 16:00’a kadar taahhüt edildiği şekilde Ek birim fiyat Teklif Cetvelinde ve 9.ncu madde de belirtilen hususlara uygun olarak Seferihisar/Doğanbey, Seferihisar/Demircili/İzmir bölgesinde konuşlanmış olan Amfibi Deniz Piyade Tugay K.lığı unsurlarına İZMİR`de teslim edilecektir.

 7. KDV hariç tüm masraflar (vergi, harç, nakliye, sigorta, her türlü yükleme/boşaltma v.b.) yükleniciye aittir.

 8. Yukarıda belirtilen esaslar çerçevesinde KDV HARİÇ NİHAİ TÜRK LİRASI (TL) teklifinizi 11/04/2013 saat 14:00 ’a kadar, faks yada kapalı zarf içinde Foça Deniz Üs K.lığı Satınalma Komisyon Başkanlığı teslim etmenizi rica ederim.

 9. Hizmetler Amf.Dz.P.Tug.K.lığının belirlediği gün ve saatte tatbikata katılacak olan Amfibi Destek P. Tugay K.lığı unsurlarına teslim edilecek/gerçekleştirilecektir. Tatbikat faaliyetleri gereği hizmetin alınmadığı günler için herhangi bir ödeme yapılmayacak olup, bu husus kazanan firma tarafından peşinen kabul edilecektir.

 

    İMZA

 
 
 

   
NOT 1: Anılan özellikler haricinde ürünler için teklif verilmemesi rica olunur. Aksi teklifler değerlendirilmeyecektir.
NOT 2 : Foça Deniz Üs K.lığı Satınalma Komisyon Başkanlığı tarafından Doğrudan Temin Usulü ile alım yapılacak malzemelere ait doğrudan temin duyurularına ve sonuçlarına www.ekm.tsk.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
NOT 3 : Teklif Mektubunuzu Faks(BELGEÇ) ile gönderirken;
          a.  Firma Kaşesindeki bilgilerin teyit edilmesi için Firma Adı-Adresi-Tel.Nu.-Faks Nu.- Vergi Nu.-ve diğer bilgilerin  OKUNABİLİR OLMASINI,
          b. İhale saatinden önce alınması ve geçerli olabilmesi için  FAKS(BELGEÇ) işlem yoğunluğu dikkate  alınarak ÖNCEDEN GÖNDERiLMESİNİ rica ederiz.
NOT 4 : İletişim Bilgileri : Foça Dz.Üs K.lığı Satınalma Komisyon Bşk.lığı  Foça/İZMİR
Faks(BELGEÇ) Nu: 0232- 812 73 18    Tel. (Sant)    Nu: 0232- 812 15 21 (1770-72),
NOT 5 : SATINALMA FAALİYETİ İLE İLGİLİ DETAY BİLGİ İÇİN 0232 812 15 22 DAHİLİ 1125-1135 NUMARALI TELEFONLARI ARAYABİLİRSİNİZ.

TEKLİF MEKTUBUDUR

FOÇA DENİZ ÜS KOMUTANLIĞI SATINALMA KOMİSYON BAŞKANLIĞI’NA

İlgili harcama talimatı no: 11

1. Tarafımızdan yukarıda bahse konu tüm hususlar incelenmiş, okunmuş ve herhangi bir ayrım ve sınırlama yapmadan bütün koşullarıyla kabul edilmiştir.

2.Alım konusu iş için teklif birim fiyatlar üzerinden teklif ettiğimiz  toplam bedel KDV hariç ....................................... rakam ve ......................................................... yazı ile olup, toplam bedelin ayrıntısı teklif mektubumuzun ekindeki fiyat cetvelindedir.

BİRİM FİYAT TEKLİF CETVELİ
  S.No   Stok No  Malzemenin/Hizmetin
Cinsi ve Özellikleri
 Dağıtım Birimi Miktarı Teklif Edilen
Birim Fiyat (TL)
(K.D.V. hariç)
KDV
(%)
ÖTV
(%)
Tutar (TL)
(K.D.V. hariç)
 -   Kimyasal Portatif Tuvalet temizliği hizmeti alımı
14-18 Nisan 2013 dahil (+/- 2 gün tarihlerde değişiklik komutanlığımız tarafından yapılabilecektir.) 20 Adet kimyasal portatif tuvaletin günde 1 (bir) kez koordine edilecek saatte seferihisar/doğanbey, Seferihisar/Demircili/İzmir bölgesinde temizlenmesi ve kimyasal suyun yenilenmesi sağlanacaktır.
Tuvaletlerin atık suyu alınarak yerine kokuyu ve mikrobu önleyici özel kimyasal malzeme kullanılarak suyun yenilenmesi işi sağlanacak ve tuvaletlerin iç temizliği yapılacaktır. işin başlama saati komutanlığımız ile bir gün önceden hergün için ayrı ayrı koordine edilecektir. 
GÜN         
 -   Kimyasal Portatif Tuvalet temizliği hizmeti alımı.
11-31 Mayıs 2013 dahil (+/- 2 gün tarihlerde değişiklik komutanlığımız tarafından yapılabilecektir.) 20 Adet kimyasal portatif tuvaletin günde 1 (bir) kez koordine edilecek saatte seferihisar/doğanbey, Seferihisar/Demircili/İzmir bölgesinde temizlenmesi ve kimyasal suyun yenilenmesi sağlanacaktır.
Tuvaletlerin atık suyu alınarak yerine kokuyu ve mikrobu önleyici özel kimyasal malzeme kullanılarak suyun yenilenmesi işi sağlanacak ve tuvaletlerin iç temizliği yapılacaktır. işin başlama saati komutanlığımız ile bir gün önceden hergün için ayrı ayrı koordine edilecektir. 
GÜN  19         

TOPLAM TUTAR (K.D.V. Hariç)     

 
TEKLİF
TARİHİ
 TEKLİFİN
GEÇERLİLİK
SÜRESİ
FİRMA ADI, ADRESİ, TELEFON VE FAKS NUMARASI VERGİ NUMARASI, BANKA ADI, HESAP NO, IBAN HESAP NO (zorunlu), ŞUBE ADI, ŞUBE KODU TEKLİFİ VEREN YETKİLİNİN ADI, SOYADI, İMZASI VE FİRMA KAŞESİ
         


     Geri Git    Yukarı Git

 
(03122270558
 Giriş Sayfası Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 
Tıklayın, Sizi Arayalım...

Arşivdeki İhaleler
Geçmiş tarihli ihaleleri inceleyerek, ihale içerikleri hakkında ön fikir edinebilirsiniz.
Ana Sayfa  ::  Hakkımızda  ::  Hizmetlerimiz  ::  Gizlilik Politikası  ::  İletişim  ::  Örnek İhale  ::  İhale Takvimi  ::  İHALELER  ::  İhale Sonuçları  ::  İhale Arşivi
Abonelik Ücretleri  ::  Hesap Numaraları  ::  Abonelik İşlemleri  ::  Abonelik Sözleşmesi  ::  Banka Havalesiyle Başvuru  ::  Posta Çeki Havalesiyle Başvuru  ::  Kredi Kartıyla Başvuru  ::  Abonelik Yenileme
Sektörel İhaleler  -  Şehir İhaleleri  -  Kurum İhaleleri  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  Y  -  Z
© 2007-2014  İhale Bülteni Bilişim Ltd. Şti.
Tasarım & Programlama F.A.   TR Time: 01.08.2014 12:44:27  Page generated: 0.015 seconds.